Poznajmy się

AUTORZY KSIĄŻKI

Agni Healing

Renata Batkiewicz

Władysław Batkiewicz

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Czym się zajmujemy?

Renata

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Skuteczny menedżer z wieloletnim doświadczeniem w polskich i międzynarodowych korporacjach finansowych. Obecnie właściciel firmy konsultingowo – szkoleniowej ATAO Renata Batkiewicz. Prowadzi i organizuje dla Firm oraz osób indywidualnych liczne szkolenia. Autorka i współautorka artykułów.
Jako dyplomowany NATUROPATA zgłębia tajniki nauki oraz dzieli się wiedzą – jak zgodnie z Naturą i w sposób niefarmakologiczny przywrócić balans ludzkiego organizmu na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i energetycznym.

Władysław

Absolwent Politechniki Opolskiej – Wydział Fizjoterapii, dyplomowany NATUROPATA, autor książki: „Starosłowiański Masaż Brzucha” (Wyd. KOS 2016r.), autor i współautor licznych publikacji popularno-naukowych, twórca Funkcjonalnej Terapii Trzewi, autorskiej formy terapii wisceralnej.
Obecnie, wraz żoną Renatą zaangażowany jest w obserwacje i badania naukowe, związane z pracą fizjoterapeutów, naturopatów i terapeutów manualnych, będących w stanie koherencji serca i mózgu. Od zawsze w obszarze zainteresowań były metody oddziaływania na organizm i psychikę człowieka. Dzisiaj, mając w dorobku ogromne, wieloletnie doświadczenie, z radością dzieli się swoją wiedzą i pasją z innymi.

W naszej ofercie także

  • SZKOLENIE ZAWODOWE PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU PAŃSTWOWEGO W ZAWODZIE NATUROPATA

  • FUNKCJONALNA TERAPIA TRZEWI

  • MIKROKINEZYTERAPIA

  • AGNI HEALING – uzdrawianie ogniem

  • STAROSŁOWIAŃSKI MASAŻ BRZUCHA

  • AKTYWNE WAKACJE Z BATKIEWICZAMI